alison_courseware_intro_1680.jpg

İnsan zihni çalışma prensipleri, Psikoloji ye dair en son çalışmalarla ilgili sohbetler, aksamüzeri 16:00-19:00 arası yapılmaktadır.Ayrıca gün içerisinde Psikolog ve terapist arkadaşlarımızın bulunduğu zaman dilimlerinde,kişisel  sorular yöneltilebilmektedir.

havasupark NLP.jpg

Meditasyon Çalışmaları, Gündoğumu,,Günortası ve Gün batımında yapılmaktadır..

Uygulanan meditasyon yöntemleri,Yoga Meditasyonu,Transandantal Meditasyon, Mantra Meditasyonu şeklinde uygulanmaktadır.

havasupark_ateş_terapi.jpg

Ateş Terapileri; Havanın müsaitlik durumu gözönüne alınarak akşam yemeği sonrası,21:00-01:00 arasında uygulanmaktadır.dileyen katılımcılarımız, Ateş terapisi esnasında meditasyon yapabilir.Bununla birlikte ateş terapileri sırasında geçmiş yaşamlara dair bilimsel veriler ve felsefi yaklaşımlar sohbet konularıdır.

IMG-20191201-WA0019.jpg

Doğa yürüyüşü; Sabah saatlerinde ve hava şartlarına bağlı olarak ögleden sonraları yürüyüş etkinliğimiz başlamaktadır. ,Kızılçam ormanı içerisinden yürüyerek ve sonra kısa aralıklı kaya tırmanışları ile eşsiz Manzaraya sahip ,bölgeye hakim tepelere yürüyoruz...

havasupark_çiftlik.jpg

Ayrıca,; Mantar toplama, Deniz de kamp ve balık avı, Havuz terapisi vb. Uygulamalarımız mevsimsel olarak değişmektedir.Aynı zamanda Bahçemizde,tarlada  ,tamamen organik olarak yetiştirilen sebze ve meyvelerimizden dileyen misafirlerimiz gönüllü olarak toplayabilirler.Arzu edenler tarlada çalışabilirler,kümes ile yada yapılacak işler ile ilgili deneyimlerde bulunabilirler.