Psikotatil.com,doğanın iyileştirici gücünü keşfedenler tarafından kurulmuş,tatil ve terapiyi bir araya getiren  bir proje olarak hayata geçmiştir.

  Hava Su Park Yaşam Köyü olarak 2005 yılında 18 bin metrekare arazi üzerine  Kızılçam Ormanı içerisine kurulmuş olan otelimiz.

2018 yılı itibariyle psikotatil konseptini oluşturarak misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.Tatil ve terapiyi bir araya getiren otelimiz , gelen misafirlerine hem bedenen hem de ruhen dinlenme ve arınma fırsatı sunmaktadır. Bu bağlamda gelen misafirlerimiz, bir yandan tatil yapıp dinlenirken diğer yandan konusunda uzman psikolog, NLP koçu,yoga eğitmeni ve diyetisyenler tarafından oluşturulmuş programlar ile gündelik yaşamın gerektirdiği güncel sorunlardan kurtulmayı başarmaktadırlar. Gerek çocuklarda gerek yetişkinlerde sıklıkla görülen dikkat eksiliği, odaklanma sorunları, öfke sorunları vb. konularda rahatlama ve düzelme yaşanmaktadır. Tüm bunlar özüne dönen ve doğanın iyileştirici gücünü fark eden insanın (homosapiens) neler başardığını kanıtlar niteliktedir.

​                                       Etkinlik ve Uygulamalarımız;

Bilinçaltı Temizliği-NLP

Hiperaktivite,Dikkat Eksikliği,odaklanma sorunları

Meditasyon-

Yoga

Saglıklı Beslenme

Diyetsiz Kilo Kontrolü

Sigara,Alkol vb.Bağımlılıklardan vazgeçme

Öfke kontrolü

Stres Yönetimi

Kişisel Gelişim

Aile içi İletişim vb. Konularda Çalışmalar yapmaktayız